Lista sędziów zgłoszonych na seminarium sędziowskie WAKO w Krynicy-Zdroju

06.08.2013

1.Oliwier Martyna Krynica-Zdrój                                                                                                                                         

2.Mariusz Sowa Kraków                                                                                                                                                        

3.Łukasz Lizis Kraków                                                                                                                                                         

4.Dariusz Sajdak Muszyna                                                                                                                                                       

5.Edyta Tokarz Nowy Sącz                                                                                                                                                          

6.Ewa Bulanda Nowy Sącz                                                                                                                                                   

7.Agnieszka Turchan Bielsko-Biała                                                                                                                                            
8.Sławomir Grzebyk Krynica-Zdrój                                                                                                                                                

9.Sylwia Bulanda Krynica-Zdrój                                                                                                                                             

10.Maciej Bajtel Muszyna                                                                                                                                                                      

11.Marta Waliczek Bielsko-Biała                                                                                                                                                                                       
12.Zygmunt Różalski Płock                                                                                                                                                                              
13.Wojciech Adamski Kraków                                                                                                                                                             
14.Amadeusz Kwiatkowski Binczarowa                                                                                                                                                  

15.Michał Kostrzewa Krynica-Zdrój                                                                                                                                                                                                              

16. Matusik Dariusz                                                                                                                          

17. Kuca Krzysztof                                                                                                     

18.Zdziarska Marta Ożarów Mazowiecki                                                                                                                  

19.Beata Sękowska Warszawa                                                                                                                                             

20.Rafał Bałachowski Szamotuły

21.Jerzy Bassa Rzeszów
22.Urszula Bassa Rzeszów  

23.Jerzy Radomski Kalisz

24. Jacek Śliwka Ostrowiec Świętokrzyski

25. Damian Piszczek Berest

26. Cecylia Pudlicka Leszno
27. Żychliński Krzysztof Piaseczno

28. Pudlicki Albin Leszno

29. Wielgosz Janusz Pasłęk

30. Kacperski Krzysztof Pasłęk

31. Mazurek Józef Kraków

32. Zawistowski Ryszard Pasłęk

 

Debug: (0,115204) - (usage: 16939000) - (peak: 17089720)
0,11515 / 28 / 16738808 / 17089720